Blog

Zakończenie Roku Przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków!

W dniu 14 czerwca, w naszym Przedszkolu zorganizowaliśmy Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Jako pierwsze, prezentowały program artystyczny dzieci z grup najstarszych. Trzeba przyznać, że poloneza starszacy zatańczyli wyjątkowo pięknie. W drugiej części dnia żegnały przedszkole na okres wakacji maluszki. Również wspaniale przygotowani, dali świadectwo swoich zdolności i umiejętności. Nasze przedszkolaki potrafią trzymać fason, potrafią się pokazać z najlepszej strony, bo są po prostu, wyjątkowe! Nie zabrakło podziękowań skierowanych do zaproszonych gości oraz zebranych rodziców. Wielu z nich otrzymało dyplomy. Pan Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak otrzymał podziękowania za zaangażowanie w działania naszego przedszkola. Rada Rodziców także została doceniona przez nas, gdyż jest ogromnym wsparciem, służy zawsze pomocą, a nasze przedsięwzięcia to wspólna idea. Do grona Przyjaciół Przedszkola, dołączyli w tym roku kolejni nominowani: Zastępca Wójta Gminy Przemęt Waldemar Kalitka, Wydział Oświaty, Promocji Turystyki i Sportu (Panie- Marta Sobierajska, Izabella Skibska, Patrycja Pabich i Julia Michalewicz), Przystań Żeglarska AWF Wrocław w Olejnicy (Panowie- Szymon Konieczny, Bogusław Ratajczak, Piotr Skrzypczak i Mirosław Józefowski), Państwo Barbara i Rafał Samelczak, Państwo Jacek i Judyta Zając oraz Joanna Rodak Agnencja Eventowa Showe Time. Było wiele łez, zadumy, refleksji. Rozstania nie są łatwe. Praca z dzieckiem to ogromne wyzwanie, dbałość o wychowanie, troska o dobrą edukację, pozytywna komunikacja, właściwa relacja. Wspólnie spędzone dni to przeżycia, które na długo pozostają w sercu. Zatem, zakończenie to uroczystość podniosła z nutką emocji każdej ze stron. Dziękujemy wszystkim dorosłym, którzy są naszymi partnerami w tworzeniu właściwej edukacji, którzy są zawsze wsparciem, którzy działają bezinteresownie na rzecz małych dzieci. Dziękujemy rodzicom za zaufanie, za spotkania, rozmowy i pochwały, które motywują do pracy. Dziękujemy dzieciom, że lubią być z nami w przedszkolu. Starszakom życzymy sukcesów na nowej drodze obowiązków w zerówce. Wszystkim Wam życzymy odpoczynku, słonecznych dni i świetnych przygód w czasie wakacji! Uważajcie na siebie Kochani i pomyślcie czasem o nas!

Galeria od 2019