Blog

Spektakl teatralny pt. „Czerwony Kapturek”

Do naszego przedszkola zawitał teatr i prawdziwi aktorzy. W piękne przedpołudnie, mieliśmy okazję obejrzeć nowoczesną wersję spektaklu „Czerwonego Kapturka”. Chociaż bajka wszystkim znana i przez dzieci lubiana, to nie sposób było oderwać wzroku od kolorowej kurtyny i pięknych strojów. Dzieci z dużym zaciekawieniem i zaangażowaniem oglądały przedstawienie, w którym zawarte były pouczające treści dotyczące nowinek technologicznych, bezpieczeństwa w sieci i zdrowego odżywiania. Na koniec, jak to w bajce bywa, wilk musiał odkupić swoje winy, ponieść karę i obiecać poprawę. Nie czynimy złego innym, bo względem siebie należy być dobrym. Takie spektakle są wzruszające, pełne przesłania i życiowych morałów. Spotkań ze sztuką w takim wydaniu, nigdy za wiele. Kolejny udany dzień, kolejna dawka wrażeń dla naszych maluszków. Lubimy, gdy nasze przedszkolaki są zadowolone!

Galeria od 2019