Blog

DZIEŃ DZIECKA

W dzisiejsze, słoneczne przedpołudnie, wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w sali, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka. Spotkanie rozpoczęło się od zabaw muzyczno – ruchowych. Maluchy z ochotą uczestniczyły w popularnych zabawach. Tańczyły, śpiewały, uśmiechały się do siebie. Po takim wesołym wstępie, przyszedł czas na kreatywne zabawy w ogrodzie przedszkolnym, gdzie czekały już przygotowane rozmaite atrakcje. Do tego wykorzystaliśmy cały teren przy przedszkolu. Każde dziecko, wedle swojego uznania i zainteresowania, mogło skorzystać z tego, co mu się spodobało – rysowanie kredą na chodniku, malowanie przestrzenne farbami na folii, puszczanie baniek mydlanych, zabawy z wykorzystaniem sprzętów i przyborów. Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek i wodę. Bardzo dziękujemy Babci Julki – Pani Halince Walkowiak za zasponsorowanie upominków dla naszych przedszkolaków. Nadmienimy, że był to ciąg dalszy obchodów Dnia Dziecka, bo wcześniej już świętowaliśmy na Przystani Żeglarskiej w Olejnicy. Mamy nadzieję, że prezenty w postaci modnych czapek z daszkiem przypadły do gustu naszym maluchom. Dziękujemy Firmie Mati Made Pani Katarzyny Matiaszewskiej, za ich przygotowanie. Przyjemności na popołudniowy czas w tym wyjątkowym dniu!

Galeria od 2019