Blog

Przedszkolny plac zabaw!

 

Gdy wiosna w pełni i słonko świeci, na naszym placu zabaw gromadzą się dzieci… Właśnie wczoraj, nasze maluchy miały okazję skorzystać z wiosennej aury. Prawdę mówiąc, nie było gorąco, ale ciepło i naprawdę przyjemnie. Tym razem, poza zabawami ruchowymi, które były małą rozgrzewką, skupiliśmy się na budowlach z piasku. Z dużym zaangażowaniem działały dzieci wykorzystując do pracy łopatki, wiaderka i inne przybory. Trzeba przyznać, że powstały całkiem ciekawe budowle. Dodam, że był to dopiero początek, bo letni czas przed nami, zatem będzie się działo. Świeży piasek okazał się mokry i nadający się świetnie do zabawy. Dziękujemy Rodzicom i starszemu Rodzeństwu za pomoc w uzupełnieniu piaskiem wszystkich piaskownic i zorganizowanie transportu z piaskiem. Jak dobrze, że JESTEŚCIE!? Pozdrawiamy, tym razem, z piaskownicy!

Galeria od 2019