Blog

OGŁASZAMY WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „WIOSENNA ŁĄKA”

W konkursie wzięły udział 24 prace plastyczne. Wszystkie zostały wykonane zgodnie z regulaminem. Zastosowane zostały różnorodne techniki plastyczne. Należy podkreślić, że widać ogromne zaangażowanie w wykonaniu prac pod każdym względem- pomysł, estetyka wykonania, dokładność, starnność, dobór technik i barw. Spośród zgłoszonych prac konkursowych, jury wybrało i dokonało oceny w następujący sposób:
I miejsce
Izydor gr. III
Hania gr. IV
II miejsce
Alan gr. II
Nikodem gr. IV
III miejsce
Staś i Julka gr. IV i I
Nadia gr. III
Serdecznie dziękujemy za niesamowity wkład pracy i rzetelność wykonania prac. Dziękujemy za udział w konkursie, gratulując zwycięzcom. Wszystkim biorącym udział w konkursie wręczymy dyplomy i nagrody. Bardzo doceniamy chęci! Jesteśmy pod wrażeniem talentów i zdolności dziecięcych! BRAWO!