Blog

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka, to jeden z najradośniejszych dni, na który tak bardzo zawsze czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu, dzieci powinny być uśmiechnięte, zadowolone i szczęśliwe, wszystkim zależy, by zapewnić maluchom atrakcje i sprawić niespodzianki. Dlatego, już dziś rozpoczęliśmy obchody tego wyjątkowego święta- święta wszystkich dzieci! Dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować imprezę na świeżym powietrzu, w urokliwym zakątku naszej Gminy tj. na Przystani Żeglarskiej w Olejnicy. Na ogrodzonym i bezpiecznym terenie przystani, w otoczeniu jeziora i lasu, czekało na dzieci mnóstwo przyjemności. Były tańce, zabawy z chustą, upominki, pyszne lody, wata cukrowa, kolorowe balony, rejs łodzią i wiele innych niespodzianek. Przedszkolaki bawiły się świetnie przy dźwiękach muzyki pod okiem opiekunów- pracowników przedszkola. Roześmiane buzie, podskoki w rytmie muzyki, wesołe rozmowy, świadczyły o tym, że jest świetnie. Impreza dostarczyła wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Odwiedzili nas także goście, którym serdecznie dziękujemy za udział w naszej imprezie. Pan Wójt Gminy Przemęt oraz Panie z Wydziału Oświaty byli świadkami wyjątkowej zabawy przedszkolaków. Podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Dnia Dziecka w Olejnicy – Panowie: Mirek, Bogdan, Piotr oraz Pan Szymon w 100 % nas dzisiaj przyjęli dbając o wszystkie detale. Dziękujemy Pani Bogusi i pozostałym Paniom za przygotowanie terenu do imprezy. To był wyjątkowy i bardzo udany dzień, co można zobaczyć na dołączonych zdjęciach i filmach. Dziękujemy także Agencji Eventowej Show Time za atrakcje, za obecność i dobrą zabawę. Podczas imprezy uczciliśmy, uszanowaliśmy wszystkie dzieci na całym świecie i na znak wspólnoty i jedności ,wypuściliśmy w niebo 80 balonów! Wszystkie dzieci zasługują na to, by być kochane. Ważną sprawą było też podniesienie flagi na maszt, a także jej opuszczenie po zakończeniu spotkania. Podsumowując- RAZEM MOŻNA WIĘCEJ! DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE!

Galeria od 2019