Blog

„Dla Mamy gramy i śpiewamy!”

W takim dniu wspaniałym, zabawy aż do łez.
Życzymy sercem całym,
niech wszystko Twoje jest.
Zdrowia, pomyślności, uśmiechaj MAMO się
i żyj w mocy radości, marzenia spełniaj swe!
Słowami piosenki pt. „Dla Ciebie”, wybrzmiały w dniu dzisiejszym życzenia dla gości uczestniczących w uroczystości organizowanej z okazji DNIA MATKI. Na nasze zaproszenie, MAMY przedszkolaków przybyły na Salę Bankietową Rueda w Buczu. Impreza na w/w okoliczność odbyła się w dwóch etapach, by zapewnić komfort i swobodę oraz zasady bezpieczeństwa. W programie artystycznym prezentowanym przez przedszkolaki znalazły się piosenki, wiersze, choreografie taneczne o różnym charakterze. Były elementy muzyki poważnej, rozrywkowej, tanecznej itp. Wybrzmiały także przepiękne słowa uznania wobec każdej MAMY. Dzieci podkreślały tak ważne uczucia jak miłość i dobroć. Mówiły o ważnej roli Mamy w ich życiu, zwracając uwagę na to, że Mama dała im życie, za które bardzo dziękują. Było sympatycznie, sentymentalnie, ale i z przytupem, humorem oraz łezką w oku. Trzeba przyznać, że Dzieci dały z siebie 100 procent i pokazały, że dla Mamy zrobią wszystko! Takie drobinki, tacy mali ludzie, a mają takie ogromne serduszka pełne miłości i wdzięczności dla Mamy. To była prawdziwa uczta emocjonalna! Wspólna zabawa, czas na pogaduchy przy kawie… Miło bardzo nam było gościć Was- DROGIE MAMY! Raz jeszcze, Sto lat dla Was! Dziękujemy za udział w uroczystości i wspólne spotkanie. Życzymy Wam WSZYSTKIEGO, TYLKO NAJLEPSZEGO! Ps. Składamy podziękowania dla Pana Jacka Zająca oraz Pracowników Ruedy, za świetne przygotowanie sali, przemiłą obsługę podczas uroczystości oraz współpracę na rzecz naszego środowiska.