WIELKANOCNE ŚNIADANKO!

W naszym przedszkolu wiele zwyczajów i tradycji mamy. Jedną z nich jest organizowanie we wszystkich grupach przedszkolnych „wielkanocnego śniadanka”. W tym tygodniu zadbaliśmy o to, aby wspólnie z naszymi maluszkami podzielić się tzw.święconką, zasiąść przy stole, złożyć życzenia świąteczne i pobyć ze sobą w atmosferze ciepła, serdeczności, życzliwości. Dzieci lubią dni, kiedy dużo się dzieje, kiedy są emocje, kiedy podejmujemy różnorodne działania. Było rzeczywiście wyjątkowo. Świateczne dekoracje i pyszności na stołach, baranki i rzeżucha, babki i jajeczko…Oj, było tego sporo, a do tego wprost smakowicie! Dzieci bardzo pomagały przy nakrywaniu stołów i organizacji śniadanka. Postarały się bardzo. Wspólnie spędzony czas na długo pozostanie w pamięci. Lubimy takie chwile, dlatego pielęgnujemy tradycje. Pozdrawiamy Świątecznie!

Galeria od 2019