Blog

„Przygody Ważniaka i Spółki”

W dniu dzisiejszym, mieliśmy przyjemność spotkać się z aktorami Teatru „Blaszany Bębenek” i obejrzeć przedstawienie pod tytułem „Przygody Ważniaka i Spółki”.
Dzieci z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem oglądały spektakl, który dostarczył im bardzo dużo pozytywnych emocji, wrażeń, przyjemności. Od dawna życie smerfów przyciąga uwagę maluszków. Artyści zaprezentowali dziś swój kunszt artystyczny na wysokim poziomie. Gra słów, intonacja głosu, stroje, scenografia zmieniająca się kilkakrotnie, wręcz oczarowały widownię. Przedszkolaki uważnie, w skupieniu przyglądały się występującym, a w przerwach bardzo chętnie wchodziły w interakcję – zapraszane przez aktorów do wspólnej zabawy.. Na koniec zaś, nie szczędziły braw! Dziękujemy za spotkanie ze sztuką w tak dobrym wydaniu!