Blog

Dzień Kobiet w Centrum Odnowy Biologicznej i SPA

Dzień 8 Marca, to ważne święto dla każdej – małej i dużej kobiety. To czas, gdy mężczyźni i chłopaki, niemal „stają na głowie”, aby każda dama – nawet ta najmłodsza- czuła się wyjątkowo!
Tym razem, postanowiliśmy zorganizować w przedszkolu Centrum Odnowy Biologicznej i SPA. Przygotowaliśmy scenografię, dekoracje, rekwizyty, strefy relaksu i zabiegów. Nie obyło się bez wsparcia Rodziców- wykwalifikowane Kosmetyczki i Fryzjerki chętnie skorzystały z naszego zaproszenia. Z pomocą chłopaków, udało się sprawić wiele przyjemności małym kobietkom. Ubrane w kolorowe szlafroki dziewczyny były zachwycone tym, co się dzisiaj działo- mogły skorzystać z manicure, moczenia stópek w ciepłej w wodzie, makijażu, salonu fryzjerskiego, maseczki odżywczej na twarz. Była także grota solna – relaks przy muzyce. Ten wyjątkowy dzień zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem i gorącą czekoladą. Chłopcy pamiętali także o upominkach dla dziewczynek – piękne przepaski przygotowane przez Panią Kasię (Mamę Adasia), sprawiły ogromną radość. Jesteśmy dumni, że udało nam się zorganizować coś innego – trafionego w gust wszystkich przedszkolaków. Rozpromienione policzki, uśmiechy i roześmiane oczy maluchów są dowodem duże dawki pozytywnych wrażeń. Kolejne nowe doświadczenie i zadowolenie za nami. Pięknie dziękujemy Pani Magdzie- Mamie Alana, Pani Mai- Mamie Marcela, Paniom Kamilom- to Mamy Zosi i Gabrysia i Paniom Angelikom – Mama Fabiana i Mama Julki. To wspaniałe móc liczyć na Wasze zaangażowanie! Po takich relaksujących przeżyciach, życzymy naszym przedszkolakom dobrej nocy i kolorowych snów! My, natomiast, już myślimy o kolejnym dużym przedsięwzięciu…