DZIĘKUJEMY…

Drodzy Rodzice! Nie ma słów, które opiszą Waszą hojność, Waszą dobroć i okazane serce. Wiele potrzeba epitetów, by wyrazić podziękowania i słowa uznania wobec Waszego zaangażowania w zbiórkę darów dla Ukrainy. Nasza akcja trwała kilka dni, a już zdążyliście zdać egzamin- egzamin z człowieczeństwa! Nie ma skali, w której można ocenić to, co się wydarzyło w ostatnich dniach. Mnóstwo odzieży, pieluszek, środków czystości i materiałów opatrunkowych, naczyń jednorazowych, artykułów spożywczych…,długo jeszcze można wymieniać. To wszystko razem z pracownikami przedszkola posortowaliśmy i spakowaliśmy w kartony, worki, pudła, a następnie opisaliśmy, by łatwiej było rozdzielić w poszczególne miejsca. Część darów trafiła do kilku rodzin, które przybyły w nasze okolice z Ukrainy, a znacznie większa część pojechała do takich miejscowości jak, Lwów czy Kijów. Tam, dary są bardzo potrzebne. Raz jeszcze głośno mówimy DZIĘKUJEMY wszystkim Wam, za zrozumienie, za pomoc, za to, że nie pozostaliście obojętni wobec Solidarności z Ukrainą. Dziękujemy RODZICOM naszych przedszkolaków za zbiórkę oraz Państwu Szymkowiak za załadunek i transport. Taras i Oksana mieszkający w Lesznie wypowiedzieli słowa podziękowania w imieniu Ukrainy – „wiemy, że Polacy mają ogromne serca, doświadczamy dobroci od narodu polskiego, ale serca Tych, którzy działali w przedszkolu- Rodziców i Pracowników- są ogromne i dzięki nim wraca wiara w człowieka „.

Galeria od 2019