Blog

BAL PRZEBIERAŃCÓW

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany „Bal Przebierańców”. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, policjantów, Spider-Mana, rycerza, pirata… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej i skocznej muzyki, którą przygrywała nam dzisiaj pani DJ Patrycja Wachońska bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę, ciekawe zagadki i zaskakujące rytmy.
Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku. Dzieci z uśmiechem i balonami z helem w rączkach zakończyły dzisiejszy wspaniały dzień. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu strojów. Kolejny bal już za rok.