Przedstawienie teatralne…

Dzieci w wieku przedszkolnym bardzo chętnie uczestniczą w zabawach teatralnych, a tym samym, z ogromną przyjemnością oglądają spektakle teatralne. Edukacja teatralna umożliwia rozwój aktywności emocjonalnej, przynosi radość i satysfakcję. Udział w przedstawieniach teatralnych wpływa na postawy moralne dzieci, kształtuje osobowość i rozbudza wszystkie zmysły maluchów.
Dziś, przed naszą małą publicznością wystąpiły studentki III roku Pedagogiki z PWSZ w Lesznie. Dziewczyny znakomicie odegrały swoje role w sztuce o tematyce zimowej.
Dodatkowo, podczas spotkania dzieci brały czynny udział w eksperymentach z wykorzystaniem śniegu. Nie brakowało też zimowych piosenek i zabaw ruchowych.
Składamy podziękowania zarówno studentkom, które zechciały zaprezentować swoje aktorskie zdolności, a tym samym sprawiły przedszkolakom satysfakcję i radość, jak również GCKiB w Przemęcie za zorganizowanie w naszym przedszkolu spotkania ze sztuką teatralną.
Za nami kolejny dzień aktywności i pozytywnych relacji☺