Blog

Wycieczka do sali zabaw „Zaczarowany Świat WMB” w Lesznie

Nasze wspaniałe dzieciaki, miały przyjemność wyjechać na wycieczkę do sali zabaw Zaczarowany Świat WMB w Lesznie. Poprzez zaangażowanie Rodziców w zbiórkę funduszy dla Marysi z Brenna, zebraliśmy sporą sumę i dzięki temu otrzymaliśmy bilety wstępu na 1 godzinę zabawy dla każdego dziecka. Pozostałą część uregulowaliśmy dzięki Rodzicom oraz Radzie Rodziców. Przedszkolaki oprócz ogromnej dawki emocji i wrażeń, zjadły także ciepły posiłek. Korzystały z bezpiecznych sprzętów, trampolin, zjeżdżalni, basenów z piłeczkami. Poza tym, uczestniczyły w zabawach i grach sportowych z animatorami. Nie brakowało humoru i muzyki. Niepowtarzalne chwile uświetniło spotkanie z pluszakiem oraz pamiątkowa fotografia. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze dzieci prezentują bardzo wysoki poziom kultury- są grzeczna, uprzejmie wobec siebie, potrafią czekać spokojnie na swoją kolej w każdej sytuacji. Przy tym bardzo kulturalnie zachowują się i są pelne życzliwości wobec innych! Brawo Rodzice! Z takimi maluchami możemy zwiedzać i odwiedzać różne miejsca. Mile spędzony czas, natłok wrażeń, przejazd autokarem sprawiły, że dzieci wróciły trochę zmęczone. Dla takich emocji warto! Roześmiane buzie świadczyły o zadowoleniu, w pełnym tego słowa znaczeniu. Dziękujemy raz jeszcze Rodzicom za udział w akcji, za dofinansowanie wyjazdu. Dziękujemy Pani Agnieszce z WMB, Pani Agnieszce ze Stacji Paliw w Lipnie. Dobrzy ludzie są wśród nas, są z NAMI!

Galeria od 2019