Blog

Święta tuż, tuż… Gwiazdor w Urzędzie Gminy!

Święta tuż, tuż.. Przedświąteczny gwar i zgiełk. Całkiem przyjemny okres, pomimo natłoku pracy, porządków, zakupów… Każdy z nas, przygotowuje się do przeżywania w sposób wyjątkowy magii nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Gdzieś w zaciszu, Gwiazdor z pomocą Elfów pakuje prezenty, by sprawić radość, by podtrzymać tradycję… To niepowtarzalny czas, zatem, korzystając z okazji i my działamy, przyjemności sprawiamy. Poniedziałkowy poranek należał do nas – gości w progach przedszkola powitaliśmy. Gwiazdor ze swoim pomocnikiem Elfikiem zapukał do drzwi, pytając o adres Urzędu Gminy w Przemęcie. Pokierowaliśmy ( za pomocą nawigacji ), aby goście dotarli na miejsce bez trudu. Wójt Gminy – Pan Janusz Frąckowiak nie odmówił przybyłym gościom spotkania. Towarzyszył mu także Wicewójt – Pan Waldemar Kalitka, Pani Skarbnik – Bożena Ćwiklińska oraz Pracownicy Urzędu. Zdziwienie było ogromne – Gwiazdor i Elf w Urzędzie Gminy?! „O wyjątkowych ludziach pamiętam zawsze ” – nadmienił Gwiazdor! „O Gminie Przemęt słychać wszędzie, dużo dobrego się dzieje. Życzliwi i serdecznie ludzie wokół” – dodał Elf. Dla wszystkich były upominki i życzenia. Gwiazdor nie pominął nikogo. Poprosił też o pamiątkową fotografię, złożył życzenia i pojechał dalej w kierunku Bucza, by spotkać się z dziećmi w przedszkolu. Dołączamy się do życzeń: „Przy wigilijnym stole, łamiąc opłatek święty, pomnijcie, że dzień radosny, w miłości jest poczęty. Że jak mówi wszystkim, dawne, odwieczne orędzie- z pierwszą na niebie gwiazdką, każdy przy stole zasiądzie. ” Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie wszystkim spokój i radość. Nowy Rok, niech obficie da, co ma najlepszego! Dyrektor, Pracownicy i Dzieci Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Buczu. Pozdrawiamy Świątecznie!

Galeria od 2019