Blog

Spotkanie z Gwiazdorem i Elfem w przedszkolu…

„Ding, dong…Ding, dong… ” – słychać z daleka śpiew przedszkolaków. Dziś czekają na wyjątkowego gościa. Dostały wiadomość, że Gwiazdor ze swoim pomocnikiem Elfikiem w kierunku Przedszkola w Buczu zmierza. Jest spokojnie, przytulnie, słychać dźwięki świątecznych piosenek…U starszaków kolęda rozbrzmiewa… Każdy rozgląda się, troszkę denerwuje, zerka w okno i wypatruje. Wreszcie! Tuż przy ogrodzie przedszkolnym Elf spaceruje, Gwiazdor podskakuje i podśpiewuje. Maluszki chętnie i wyjątkowo sprawnie się ubrały i na spotkanie z gośćmi się udały. Wspólne strojenie choinki przy przedszkolu, wspólne śpiewanie piosenki, rozmowa i zabawa. To było to!!! Na to czekały już od dawna. Widać było ogromne zadowolenie! Szeroko otwarte buzie, błysk w oczach świadczyły o pozytywnych emocjach. Udało się! Prezenty dla wszystkich, to prawdziwa przyjemność. Przedszkolaki uwielbiają ten magiczny czas przedświąteczny. My, dorośli, wracamy myślami do czasów dzieciństwa… jak dobrze było być dzieckiem… Naszym cudownym dzieciom z Przedszkola w Buczu życzymy Radosnych Świąt! Życzymy wielu prezentów, bo zasługujecie na nie, życzymy samych serdeczności i ciepłych chwil spędzonych z bliskimi!

Galeria od 2019