Blog

„Misiowe opowieści- Święty Mikołaj w lesie”

 

„Misiowe opowieści- Święty Mikołaj w lesie”, to tytuł spektaklu, który dziś nasze przedszkolaki oglądały w Teatrze Miejskim w Lesznie. Przejazd autokarem, powitanie w teatrze, oddawanie garderoby do szatni, szukanie swego miejsca na widowni, gong rozpoczynający przedstawienie- to, absolutnie nowe doświadczenia dla naszych maluszków. Przepiękna scenografia w świątecznej szacie, kontakt aktorów z dziećmi, gra świateł, muzyka sprawiły, że było wyjątkowo. Skupienie i cisza oglądających świadczyła o dużym zainteresowaniu i zaangażowaniu emocjonalnym. Sztuka ma ogromną moc, a jej propagowanie od najmłodszych lat wiele wnosi w nasze życie. Aktorom za autentyczność i wspaniały klimat bijemy brawo! Za serdeczne przyjęcie nas w Teatrze bardzo dziękujemy! Nowe doświadczenia i nowe przeżycia już na zawsze zostaną z naszymi maluszkami! Ps. Święty Mikołaju, powiemy dzieciom, że Ty naprawdę istniejesz! Do zobaczenia!!

Galeria od 2019