Blog

Co na podwieczorek..? Na deser ochotę mamy…

W przedszkolu zawsze nam jedzonko smakuje. Wydaje się, że w grupie dzieci chętnie zjadają. To wspólny czas przy stole – nazywamy potrawy, opowiadamy o nich, uczymy się kultury jedzenia, posługiwania się sztućcami. Śniadanko od samego rana, potem ciepły obiadek, a pod koniec dnia podwieczorek. Wszystkie posiłki mają swoją wartość, wszystkie smakują, ale szczególnie chętnie zjadamy wtedy, gdy takie smakowite deserki mamy! To prawda, że nasze maluszki mają niesamowity apetyt. Znają zasady zdrowego odżywiania, wymieniają ulubione i zdrowe potrawy. Mają także świadomość regularnego spożywania posiłków, również w przedszkolu. Miło patrzeć, jak bardzo smakują posiłki serwowane przez Panie kucharki. Bardzo smakują nam za pyszne desery – galaretka z ubitą śmietaną i suche, kruche wafle kukurydziane. Smakowało wybornie! Mniam, mniam, dziękujemy!

Galeria od 2019