Blog

Andrzejkowy Wieczór Taneczny – DZIĘKUJEMY…

Andrzejki, to okazja do zabawy, to doskonała rozrywka, ale także spotkanie z magią, iluzją i tajemniczym światem wróżb. Dziękujemy za skorzystanie z naszego zaproszenia, dziękujemy WSZYSTKIM, którzy byli z nami w miniony , listopadowy sobotni wieczór. Czas spędzony przy dźwiękach dobrej muzyki, przeplatany wróżbami oraz iluzją, pokazał, jak bardzo potrafimy wspólnie bawić się oraz integrować. Świetna atmosfera, która towarzyszyła imprezie, to zasługa jej uczestników – NASZYCH GOŚCI. Z całego serca, Dziękujemy, że Byliście Państwo z nami. Podziękowania kierujemy także w stronę wszystkich ,którzy zaangażowali się w organizację tej wyjątkowej imprezy- instytucje i przedsiębiorstwa z terenu i spoza Gminy Przemęt. Na podziękowanie nasze zasługuje także Gmina Przemęt -Wójt Gminy Janusz Frąckowiak, Rodzice naszych przedszkolaków, zaprzyjaźnione z nami firmy oraz właściciele sklepów. Za życzliwość, za wsparcie, za serce DZIĘKUJEMY! Razem można więcej, można lepiej! Chylimy czoła przed Radą Rodziców przedszkola! Mamy nadzieję, że Wróżby Andrzejkowe ziszczą się w pełni. Życzymy zdrowia i pomyślności! Pozdrawiamy cieplutko – Załoga Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Buczu.

Galeria od 2019