Blog

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU…

„Hokus-pokus, czary-mary,
niech się spełnią andrzejkowe czary”
Dzisiaj nasze Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Andrzejkową atmosferę dopełniały także kolorowe stroje, w które byliśmy przebrani – nie zabrakło wśród nas księżniczek, wróżek, czarodziejów, strażaków, supermanów i innych bajkowych postaci. W każdej grupie dzieci chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Przygotowane rekwizyty i świece stworzyły odpowiedni nastrój sprzyjający przepowiedniom. Dzieci poznały znaczenie różnych kolorów, liczb i magicznych przedmiotów. Ustawiały buty, aby sprawdzić, kto pierwszy pozna swoją sympatię. Za pomocą przygotowanych obrazków sprawdzały kim zostaną w przyszłości. Dużo radości przyniosła dzieciom wspólna DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA, podczas której każdy mógł zaprezentować swoje zdolności taneczne na parkiecie. Słodki poczęstunek był miłym zakończeniem wspaniałej zabawy☺️
Czy wróżby się spełnią? Przyszłość nam pokaże. Jednego możemy być pewni, że dały one naszym maluchom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej, wesołej zabawy?