Blog

Zbiórka dla Marysi… – wyjazd do sali zabaw Zaczarowany Świat…

Drodzy Rodzice!
W naszym Przedszkolu w Buczu, organizujemy zbiórkę pieniążków dla malutkiej Marii z Brenna. W wybranych pomieszczeniach przedszkolnych ustawione są oznakowane, opisane puszki z numerem zbiórki, który otrzymaliśmy za pośrednictwem Taty Marysi. Poprzez współpracę z wyjątkowymi ludźmi udało nam się pozyskać Karty Podarunkowe – bilety wstępu – do SALI ZABAW ZACZAROWANY ŚWIAT w Centrum Rodzinnym WMB w Lesznie dla wszystkich naszych przedszkolaków! Wyjazd do krainy rozrywki planujemy na początku listopada. W zamian za to, obiecaliśmy zbiórkę funduszy dla chorej Marysi. Pani Agnieszce – Menager WMB w Lesznie oraz Pani Agnieszce i Markowi – właścicielom Firmy Paliwowej, składamy serdeczne podziękowania za pamięć, za zaangażowanie w działania dla dobra innych, za otwarte serce!
Mamy nadzieję, że będziemy bawić się świetnie, że kiedyś do sali zabaw pojedzie także, mała dziewczynka z Brenna o imieniu Marysia!
Z góry nisko kłaniamy się wszystkim, którzy są z Nami, na których zawsze możemy liczyć! RAZEM MOŻEMY WIECEJ!