Przedszkolaki na jesiennym spacerze…

Pani Jesień ?w parku była, kolorami drzewa ozdobiła! Nasze maluszki na jesienny spacer potuptały. Pod nóżkami liście szeleściły, a nad głowami słoneczne promyki się rozpościerały. Wokół barwy jesieni można było podziwiać. Dzieci nauczyły się już chodzić parami, a i trudności nie sprawia im poruszanie się w terenie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – wiedzą, że nie oddalamy się od grupy. Cieszy nas, że potrafią tez liczyć liście, żołędzie, kasztany, rozpoznając jednocześnie dary jesieni. Rozróżniają też podstawowe kolory. Spacery po okolicy wzbogacają doświadczenia naszych przedszkolaków, pobudzają zmysły i wyobraźnię. Zdrowo przy tym oddychać świeżym powietrzem. Pozdrawiamy z parku jesienny porą!?

Galeria od 2019