Blog

Pasowania na przedszkolaka nadszedł czas…

„W październiku przychodzi czas na Pasowanie…Wtedy, każde nowe dziecko przedszkolakiem prawdziwym się stanie” W dniu 14.10.odbyło się u nas PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Podczas, tej wyjątkowo pięknej uroczystości (w klimacie jesiennym), dzieci zaprezentowały swoje możliwości i talenty. Zdumiewające, jak wysoki poziom miał przedstawiony program artystyczny. Zaledwie półtora miesiąca realizujemy się w przedszkolu, a już tak wiele potrafią nasze przedszkolaki. W oprawie jesiennej i w takim barwnym jesiennym nastroju, dokonaliśmy pasowania za pomocą magicznego drewnianego ołówka. Wszyscy z ochotą i odwagą przystąpili do ślubowania, a następnie do pasowania. Nie zabrakło tez upominków na pamiątkę, tego szczególnego wydarzenia. Z ogromną przyjemnością witamy maluszki w gronie przedszkolaków. Cieszymy się ogromnie, że Jesteście z nami. Razem będzie wesoło! Razem będziemy poznawać, doświadczać, bawić się i rozwijać zainteresowania i talenty! Warto dodać, że
po ceremonii pasowania, był poczęstunek oraz niespodzianka – spektakl teatralny pt.”Pies Pompon”, Teatrzyk Pompon ,który oglądały z zaciekawieniem wszystkie przedszkolaki.
To był kolejny pełen wrażeń dzień, który na długo pozostanie w pamięci maluchów.