Blog

Niech żyją chłopaki!!!

Dzień Chłopaka, tradycyjnie w Polsce, obchodzony jest 30 września. Święto, wywodzi się bezpośrednio od Dnia Mężczyzny, który w naszym kraju przypada na dzień 10 marca. Na świecie, obchodzi się go jako Międzynarodowy Dzień Mężczyzn.
W naszym przedszkolu, nie zabrakło również atrakcji z okazji tak wspaniałego dnia. Dziewczynki złożyły chłopakom życzenia i zaśpiewały radosne sto lat.? Panie wręczyły chłopcom medale „Super Chłopaka”, a na koniec, każdy chłopiec otrzymał skromny upominek – niepowtarzalne kolorowe skarpetki! Mamy nadzieję, że chłopaki przedszkolaki są usatysfakcjonowani, że trafiliśmy w gust i skarpetki podobają się! Trzeba dodać, że byli zaskoczeni i pod wrażeniem. Był też czas na wspólne zabawy i tematyczne prace plastyczne.
Wszystkim chłopakom i tym małym, i tym trochę większym, i tym całkiem dużym składamy najserdeczniejsze życzenia! ???