Blog

Dziękujemy ludziom dobrego serca…

Każdy dzień, wnosi w nasze przedszkolne środowisko coś nowego. Każdy dzień, sprawia przyjemność w innym wymiarze. Każdy dzień daje, coraz to inne doświadczenia. Każdy dzień dostarcza, coraz to nowych wrażeń i emocji. Można tak jeszcze długo wymieniać… Kochani Rodzice naszych cudownych Przedszkolaków! Dziękujemy, że Was mamy, że Jesteście z Nami. Każdego dnia obdarowujecie nas swoim „sercem” – dostajemy zabawki, książeczki, owoce, pieczone ciasteczka i wiele innych… Bez zaczarowanego ołówka, nie byłoby prawdziwego Pasowania… Tak, to prawda! To właśnie Wy – niepowtarzalni i oddani! Działania na rzecz przedszkolaków w poczuciu wsparcia i zrozumienia ze strony Wielu – organu prowadzącego tj. Gminy Przemęt, instytucji środowiskowych, mieszkańców, ale także Rodziców naszych podopiecznych, to dla nas bardzo motywujące i budujące! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! DZIĘKUJEMY!