Blog

RADOSNY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Kiedy śmieje się dziecko, to dla nas ogromna satysfakcja i niesamowita przyjemność. Przecież, to my, dorośli, jesteśmy dla maluchów po to, by zadbać o ich poczucie zadowolenia, by dostarczać pozytywnych emocji, by czuły się szczęśliwe. Dzień Przedszkolaka, choć z małym opóźnieniem (ze względu na pogodę), zaliczamy do wyjątkowo radosnych. Niespodzianka, przygotowana dla naszych maluszków – ogromne dmuchane zjeżdżalnie i plac zabaw, okazały się trafionym pomysłem. Zabawa na świeżym powietrzu, czyli w ogrodzie przedszkolnym i na placu zabaw, bo tam rozstawione były atrakcje, trwała na tyle długo, na ile sił starczyło przedszkolakom. W radosnej atmosferze, z uśmiechem, w podskokach do rytmicznej muzyki… itp. Działo się! Do tego troszkę smakołyków na przekąskę i dzień pełen wrażeń! Kochanym przedszkolakom życzymy, by każdy dzień był pełen nowych doświadczeń i samych przyjemności! Buziaki Maluchom przesyłamy i serdecznie pozdrawiamy!

Galeria od 2019