Blog

Jesienny Jarmark zaliczamy do udanych!

Jesienny Jarmark już za nami. Zaledwie kilka dni temu rozpoczęliśmy rok przedszkolny, a już zorganizowaliśmy imprezę na pożegnanie lata, tym samym na powitanie jesieni. Pogoda cudna, dzieci zachwycone, Rodzice zadowoleni. Podsumowując-wszyscy pełni wrażeń, a do tego bogatsi o nowe doświadczenia.
Na uwagę zasługuje nieco inny spektakl teatralny pt. „Morskie opowieści”, w wykonaniu aktorów Łata z Poznania. Był to spektakl uliczny grany bez słów.
Warto podkreślić różnorodność zabaw integracyjnych przy muzyce przygotowanych i prowadzonych przez zaprzyjaźnioną Agencję Eventową Show Time ze Wschowy. Do tego ogromny talent, poczucie humoru i zaangażowanie klauna szczudlarza… Trzeba powiedzieć, że malowanie twarzy i kolorowe baloniki, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nie brakowało chętnych na nasze smakołyki – zupa meksykańska, chleb ze smalcem, placek drożdżowy, wata cukrowa. Oj, działo się. To wszystko możliwe było dzięki ludziom dobrej woli, dobrego serca, którym bliskie są dzieci i edukacja przedszkolna, którzy są wrażliwi i pełni empatii. Słowa podziękowania i niskie ukłony mamy dla: Wójta Gminy Przemęt, Sołtysa i Sołectwa Bucz, Dyrektora i pracowników Szkoły Podstawowej w Buczu (zwłaszcza dla Pana Tomka) oraz uczennicy klasy 8 Amelii Golińskiej, Agencji Eventowej Show Time , Pana Tomasza Szwarca -Firma Wędliniarstwo-Rzeźnictwo, Jolanty Fliegier oraz Pracowników i Rodziców Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Buczu. Wszystkim Wam, Kochani, głośno mówimy DZIĘKUJEMY!!! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! Dobrze mieć siebie by móc wspólnie realizować wytyczone cele.