Powrót do przedszkola – List do Rodziców i Dzieci…

Dni adaptacyjne w przedszkolu - propozycje zabaw z dziećmi

Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice!

Letni czas, a wraz z nim i wakacje, dobiegają końca. Pora wrócić do przedszkola. Ten moment coraz bliżej, zatem, chcemy powiedzieć, że na Was CZEKAMY!

Wraz z nowym rokiem przedszkolnym nasze przedszkolaki awansują do starszych grup, aby tam przywitać się po długiej przerwie z koleżankami, kolegami i wychowawcami oraz opiekunami.

Szczególnie ciepło powitamy w progu naszego przedszkola dzieci – maluszki, dla których pobyt u nas, będzie nowym doświadczeniem, można powiedzieć – wyzwaniem.

Oczywiście, mamy nadzieję na szybką adaptację, zadowolenie i radość ze wspólnych zabaw    w gronie rówieśników.

Abym Wam ułatwić, kochane maluszki, pokonanie bariery lęku i stresu, który towarzyszy często przy rozstaniu z rodzicami, organizujemy w dniu 31.08.br. tj. we wtorek w godz. 12.00. do 13.00. spotkanie pod hasłem „ U nas zawsze jest wesoło, kiedy dzieci są wokoło”.

Tego dnia, zapraszamy do naszego przedszkola nowe dzieci razem z rodzicami/opiekunami na dzień adaptacyjny. Zabierzcie ze sobą, prosimy, obuwie na zmianę (dorośli i dzieci) oraz dobry humor!

PS. Wyrażamy przekonanie, że wszystkie przedszkolaki są zdrowe i nikt z domowników nie przebywa na kwarantannie. Musimy brać pod uwagę bezpieczeństwo wszystkich w dobie trwającej pandemii.

POZDRAWIAMY I DO ZOBACZENIA !!!

Zajęcia adaptacyjne w przedszkolu | SOSrodzice.pl