Blog

POZNAJEMY ZAWODY – wycieczka do FIRMY TRANSPORTOWEJ

W minionym tygodniu ,na zaproszenie Mamy naszego przedszkolaka -Leona, wybraliśmy się na wycieczkę, by poznać kolejny zawód, kolejną pracę zawodową tj. kierowcy i zarządzania Firmą Transportową. Niedaleko przedszkola mieści się taka Firma, której właścicielami są Państwo Samelczak. To właśnie tam, spacerkiem udaliśmy się, by przeżyć kolejną przygodę w ramach doradztwa zawodowego. Śmiało możemy powiedzieć, że warto było! Ogromne samochody ciężarowe zrobiły na maluchach niezłe wrażenie. Nie dość, że Tiry były bardzo wysokie, to jeszcze bardzo długie! Na podkreślenie atrakcyjności wycieczki zasługuje fakt, że nie tylko oglądaliśmy auta z zewnątrz, ale także w środku! Panowie opowiadali o wyposażeniu, przewozach oraz wyposażeniu takich aut.  A teraz uwaga- NIE UWIERZYCIE- małymi grupkami usadowiliśmy się w tirach i kierowcy zafundowali nam przejażdżki po placu na terenie firmy! Oczywiście, wszystko z zachowaniem ostrożności i zasad bezpieczeństwa (powoli i w obecności nauczycieli oraz opiekunów). To było niesamowite przeżycie i kolejne doświadczenie! Uwieńczeniem tej wycieczki, było oglądanie pomieszczeń biurowych osób zarządzających i pracujących w Firmie. Do tego, poczęstunek przygotowany przez właścicieli i Panią Patrycję (mamę Leona)! Było super! Cieszymy się, że mamy takich kreatywnych i zaangażowanych Rodziców, że są wśród nas ludzie oddani i chętni do współpracy. Przesyłamy podziękowania dla Państwa Samelczak, życząc zadowolenia z pracy, wielu sukcesów i realizacji planów. DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY SERDECZNIE!

Galeria od 2019