Blog

POŻEGNANIE STARSZAKÓW W PRZEDSZKOLU W BUCZU

Minął roczek jeden, drugi i tak się jakoś stało, że dużo przedszkolaków do szkoły się zapisało!

Czas mija szybko, szczególnie wtedy, gdy jest miło, przyjemnie i radośnie. Takie właśnie jest nasze przedszkole – otwarte na potrzeby dzieci i środowiska, kreatywne i twórcze. Przedszkole, które każdego ranka wita z uśmiechem swoich wychowanków. Jesteśmy po to,  by kształtować charaktery, wzbogacać wiedzę i doświadczenia, rozwijać zdolności i talenty najmłodszych. Wciąż na nowo poszukujemy nowych rozwiązań, nowych pomysłów, by budować taki wizerunek placówki, który jest akceptowany przez dzieci, rodziców, środowisko. Czas ucieka, dzieci w przedszkolu się zmieniają, ale wspomnienia o wspólnych przeżyciach pozostają w pamięci na zawsze. Przedszkole jest miejscem beztroskiego dzieciństwa, a efekty edukacji przedszkolnej są widoczne poprzez dzieci – żywy obraz naszej działalności i podejmowanych przedsięwzięć.  Przedszkole w Buczu jest miejscem, w którym chce się być, pełnym energii oraz inicjatyw, serdeczne i życzliwe. To wszystko, dzięki zaangażowanemu personelowi otwartemu na nowe wyzwania i rodzicom wyrażającym ogromne zainteresowanie przedszkolem i współpracą z nami. Zakończenie roku przedszkolnego skłania do podsumowania i refleksji, ale i do podziękowań. Człowiek w pojedynkę nic nie zdziała, natomiast razem, zawsze można więcej! Takie słowa skierowaliśmy do wszystkich uczestników uroczystości Pożegnania Przedszkolaków w Buczu. Cały sztab ludzi sprawił, że zrobiliśmy wiele dla naszych wychowanków. Dziękujemy Wójtowi Gminy Przemęt za owocną współpracę i wsparcie. Dziękujemy Pracownikom Urzędu Gminy oraz Radnym Gminy za fachowe doradztwo. Dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim Rodzicom, za pomoc i okazane serce. Dziękujemy ludziom z naszego środowiska za udział w organizacji inicjatyw. Dziękujemy wszystkim, którym bliska jest edukacja przedszkolna za dobre słowo i obecność. Wyrażamy pełne przekonanie, że działania podejmowane w przedszkolu przyczyniły się do rozwoju dzieci, zatem życzymy im wielu sukcesów na drodze nowych obowiązków w szkole. Wszystkim Rodzicom życzę efektów rodzicielskiego trudu i wszelkiej pomyślności. Liczymy, że każdy z naszych wychowanków powie kiedyś:

„Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym ,jak żyć, co robić, jak postępować, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat.”

Gratulujemy Przyjaciołom Przedszkola !

Życzymy dzieciom i dorosłym wesołych wakacji w poczuciu radości, zadowolenia i pełnego bezpieczeństwa.

Kłaniamy się nisko.

Galeria od 2019