Blog

Majówka z Mamą w ogrodzie przedszkolnym…

MAMY SIEBIE , MAMY WIELE..!

W minionym tygodniu, w naszym przedszkolnym ogrodzie, odbyła się uroczystość pod hasłem : „Majówka z Mamą.” Było to spotkanie o charakterze warsztatowym, połączone z obchodami Dnia Matki. Wszystkie grupy przedszkolne przygotowały krótki, aczkolwiek bardzo wymowny program artystyczny, który naszych gości wzruszył do łez. Były piosenki, tańce, zabawy ilustrowane oraz integracyjne, wiersze dedykowane Mamie z okazji Jej święta. Były także życzenia i głośne Sto Lat dla zebranych gości. Po zakończeniu części oficjalnej, nadszedł czas na wspólne zabawy z mamą – zabawy ruchowe przy muzyce, zabawy paluszkowe (masażyki), zabawy i gry sportowo-ruchowe. Nie obyło się, bez tanecznych wygibasów przy muzyce rozrywkowej. To był czas dla mamy i dziecka, to był czas, by pobyć razem, wspólnie spędzić miłe chwile i nacieszyć się sobą. Dla naszych gości przygotowaliśmy też słodki poczęstunek w zestawie z aromatyczną kawą, a na wszystkich przedszkolaków  czekały soczki, chrupki, wafelki. Było bardzo miło. Nie zapomnieliśmy o upominkach dla mamy w postaci „zielonego lasu w słoiku”. Ponadto, na wszystkich uczestników czekała niespodzianka – FOTOBUDKA.  Każdy wyszedł z tego spotkania z pamiątkowym zdjęciem. Było śmiesznie, bo rekwizytów całe mnóstwo, więc było w czym wybierać. Majówka z Mamą to dzień zaliczony do wyjątkowych i bardzo udanych! STO LAT DLA KAŻDEJ MAMY! DZIĘKUJEMY, ŻE WAS MAMY!

Galeria od 2019