Blog

DZIEŃ PRZYJACIELA

Dzień Przyjaciela, wypada co roku 9 czerwca. Nie jest to może święto tak powszechnie znane i obchodzone, jak np. Walentynki,  warto jednak pamiętać zarówno o nim, jak i o niezwykłej więzi łączącej nas z innymi ludźmi, dodam –  także naszymi pupilami. To świetny moment na spotkania z bliskimi nam osobami, odnawianie dawnych znajomości czy wręczanie upominków przyjaciołom, którzy – z racji niewielkiej popularności Dnia Przyjaciela – mogą być nimi bardzo pozytywnie zaskoczeni.
Przyjaźń to największy skarb – zapewne wielu z nas może zgodzić się z tym stwierdzeniem, zwłaszcza osoby, które posiadają przyjaciela lub przyjaciółkę.
Przyjaźń, jest trwałą relacją, opartą na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu, lojalności wobec siebie. Przyjaciele znają się dobrze, rozumieją się, wspierają, pomagają sobie, są wobec siebie szczerzy, potrafią się nawzajem skrytykować, ale i pocieszyć, podnieść na duchu. Są dla siebie zawsze, w każdej sytuacji – na dobre i na złe.
Przyjaźń, nie ma określonego początku ani końca, albowiem, nie jest powiedziane, ile czasu musi trwać znajomość, aby można ją było nazwać przyjaźnią. Na pewno powinna być uczuciem szczerym, prawdziwym i dającym radość obu stronom. PRZYJACIEL JEST DOBRY NA WSZYSTKO! POZDRAWIAMY WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ NASZEGO PRZEDSZKOLA!