Blog

Dzień Dziecka – Przystań Żeglarska w Olejnicy

Miniony wtorek , 2 czerwca był inny niż zwykle – zorganizowaliśmy Dzień Dziecka na Przystani Żeglarskiej w Olejnicy!
Niezapomniane i cudowne wrażenia, mnóstwo atrakcji, niespodzianek i przyjemności dla Naszych Kochanych Przedszkolaków! Są wspaniałe, dlatego zasłużyły na to wszystko, bez wątpienia.
Dzieci spędziły ten dzień aktywnie, kreatywnie i zdrowo-bo na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody. Cóż więcej- malowniczy krajobraz i urokliwe miejsce. Podziwialiśmy niepowtarzalne zakątki naszej gminy…Są wyjątkowo piękne- las, jezioro i zieleń dookoła…Do tego pływanie żaglówką, poznawanie okolicznych wysepek, przejażdżki wozem konnym, spacer po okolicy, zabawy taneczne i animacyjne z pluszakiem. Były też bańki mydlane, lody, soczki. Nie obyło się bez kiełbaski i ziemniaczków pieczonych w ognisku. Spotkanie z psem, też przyniosło ogrom radości. Dzięki ludziom Dobrego serca możemy więcej! Składamy ogromne podziękowania dla Pana Mirka, Szymona, Bogdana i Piotra. Dziękujemy Pani Boguni! Za odwiedziny w Olejnicy i wsparcie finansowe oraz upominki, dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Przemęt-Januszowi Frąckowiak. Dziękujemy Radzie Rodziców i Wszystkim Rodzicom oraz sponsorom. Dziękujemy Pani Marcie Sobierajskiej z Urzędu Gminy za udział we wspólnej zabawie. Ludzi dobrej woli mamy wokół wielu, dlatego warto, bo Razem możemy więcej! Zmęczeni (oczywiście wrażeniami), bezpiecznie wróciliśmy po wielu godzinach wspaniałej zabawy do przedszkola. Ps. Już myślimy o kolejnych atrakcjach…Odpocznijcie, kochane przedszkolaki. Życzymy przyjemnego weekendu i do zobaczenia. Ps. Dziękuję wszystkim wspaniałym pracownikom Przedszkola za zaangażowanie, oddanie i twórczą postawę. Razem, jeszcze wiele zrobimy..! Do Olejnicy na Przystań Żeglarską na pewno wrócimy- Pani Bogunia nam w tym pomoże.