Blog

W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM – dalszy ciąg modernizacji…

Ogród przedszkolny i plac zabaw przy przedszkolu, to miejsce do zabaw, ale i i zajęć dla naszych dzieci. Poza różnorodnością zabaw ruchowych i sportowych, korzystamy także z uroków i zasobów zagospodarowanych terenów zielonych. Dziś odbył się kolejny etap prac – zmodernizowaliśmy wybrane miejsca i poprawiliśmy ich wizerunek.  Wraz z wiosną, nadszedł czas na zmiany, zatem usunęliśmy chwasty i zbędne krzaki, ułożyliśmy krawężniki, posadziliśmy  nowe rośliny, uzupełniliśmy wybrane tereny świeżą korą. Kolejny etap będzie miał miejsce w następnym tygodniu, albowiem do przedszkola zaprosiliśmy Pana Ogrodnika. Dzieci będą uczestniczyć w spotkaniu i zajęciach na temat roślin i krzewów. Będziemy wysiewać, sadzić zioła oraz krzewy owocowe. To  będzie ciąg dalszy poznawania zawodów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Zdobędziemy nową wiedzę i nowe doświadczenia. I co bardzo ważne, stworzymy w ogrodzie przedszkolnym urocze zakątki. Póki co, proszę spojrzeć na zdjęcia…

Galeria od 2019