Blog

Postacie z bajek – odwiedziny w przedszkolu…

W dniu dzisiejszym, całkiem niespodziewanie, do naszego przedszkola przybyły postacie z bajek. Z łatwością, dzieci rozpoznały Myszkę Miki oraz Królewnę Śnieżkę. Postacie pojawiły się u nas z pewną misją – chciały spotkać się z dziećmi i złożyć życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Chętnie też wzięły udział w zabawach proponowanych przez dzieci, wysłuchały piosenek naszych przedszkolaków i uczestniczyły we wspólnych tańcach. Atmosfera podczas odwiedzin była niezwykle przyjemna i serdeczna. Trzeba podkreślić, że nasze maluszki lubią bajki, znają ich wiele – choćby z codziennego spotkania z książką, czyli czytania bajeczek w przedszkolu. Książki nie są obce przedszkolakom, zatem i z nazywaniem postaci z bajek problemu nie mają. Za dzisiejszą niespodziankę bardzo dziękujemy pracownikom Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie. Zaskoczyliście nas, Kochani, bardzo miło!

Polecamy się na przyszłość, dziękując za współpracę i kreatywne działania. Razem zawsze można więcej! DZIĘKUJEMY!

Galeria od 2019