Blog

DRODZY RODZICE – ważne ogłoszenia

Odnosząc się do kalendarza uroczystości przedszkolnych, podajemy poniżej informacje dotyczące najbliższych wydarzeń w naszym przedszkolu:

  1. Dnia 28 maja br. (piątek), odbędą się w przedszkolu „Kreatywne warsztaty mydlarskie” tj. zajęcia edukacyjno – artystyczne z wykorzystaniem mydełka. Działania będą miały miejsce we wszystkich grupach przedszkolnych – w każdej z grup będą trwać do 60 minut. Warsztaty rozpoczną się wprowadzeniem w tematykę (nawiązanie do zasadności korzystania z mydła), następnie formy zabawowo-relaksacyjne i działania praktyczne przy muzyce relaksacyjnej. Warsztaty prowadzone są przez firmę – wykwalifikowanych instruktorów – oczywiście, pod okiem wychowawców i opiekunów w grupach.
  2. Dnia 1 czerwca br. (wtorek), z okazji „Dnia Mamy” organizujemy w przedszkolu ” MAJÓWKĘ Z MAMĄ”, na która serdecznie zapraszamy Mamy naszych przedszkolaków z poszczególnych grup przedszkolnych: godz. 9.30. – 11.00.- grupa I,  godz. 11.30. – 13.00. grupa III,  godz.13.30. – 15.00. grupa II,  godz. 15.30. – 17.00. grupa IV. Impreza odbędzie się w ogrodzie przedszkolnym – zalecamy każdej Mamie wygodny strój ( na luzie, na sportowo) – będą ciekawe atrakcje!
  3. Dnia 2 czerwca br. (środa), z okazji Dnia Dziecka, wyjeżdżamy autokarami z naszymi przedszkolakami do Olejnicy. Organizujemy dla nich imprezę plenerową nad jeziorem – ogrodzony teren przy Przystani Żeglarskiej. W programie mamy wiele atrakcji i przyjemnych niespodzianek dla maluszków ( pływanie łodzią z instruktorami, przejażdżki po terenie zielonym bryczką/wozem, spotkanie z klaunami i z maskotką – pluszakiem, zabawy z dużymi bańkami mydlanymi. Planujemy  ognisko – pieczenie kiełbasek i ziemniaków. Nie obejdzie się bez lodów i słodkiego poczęstunku. Napoje dla wszystkich dzieci zapewniamy! Tego dnia, rezygnujemy z odwozów  – odbiór dzieci we własnym zakresie z przedszkola ok. godz. 14.00. – 15.00. Całe przedsięwzięcie pod czujnym okiem wychowawców, opiekunów i pracowników przedszkola. Stosowne dokumenty związane z wycieczką otrzymacie Państwo od wychowawców w grupach. Będzie także potrzebna zgoda na udział w poszczególnych atrakcjach – zgodnie z wolą dziecka i rodzica.

Będzie się działo! Potrzebna nam tylko pogoda, dobry humor i pozytywna energia! 

Powyższe przedsięwzięcia będą finansowane częściowo przez Rodziców, częściowo przez fundusze z Rady Rodziców oraz z dochodu kiermaszowego.