Blog

Z OKAZJI DNIA KOBIET…

Każdego roku Dzień 8 marca wskazuje w kalendarzu bardzo znaczące święto. Nie przeszliśmy obok tego obojętnie. Dzień Kobiet świętowaliśmy w naszym przedszkolu, jak zwykle, wyjątkowo. Jesteśmy świadomi, że warto przypominać dzieciom, że istnieje takie niepowtarzalne święto, taki niepowtarzalny dzień, w którym należy zrobić coś miłego dla każdej pani, kobiety, dziewczynki, bo przecież jest Ich tak wiele w naszym otoczeniu. Dla koleżanek w tym dniu staramy się w tym dniu być mili, uprzejmi, staramy się nie psocić, przepraszamy za ewentualne złośliwości i niegrzeczne zachowania. Tego dnia wykonaliśmy laurki, złożyliśmy życzenia wszystkim kobietom małym i dużym. Przedszkolaki zaśpiewały gromkie „Sto lat” i w sposób szczególny spędzały ten dzień. Nie obyło się bez prezentów – zdrowy upominek dla dziewczynek ze wszystkich grup przedszkolnych. Uroczysty był to dzień dla wszystkich. Panie kucharki przygotowały słodkie deserki dla przedszkolaków, które okazały się niespodzianką i smaczną przekąską dla naszych maluchów. Byłoby cudownie i życzymy sobie, żeby takie wyjątkowe zachowania i gesty, taką miłą i sympatyczną atmosferę przenieść na wszystkie pozostałe dni w roku. Naszym zadaniem jest pielęgnować tradycje i kształtować umysły małych ludzi, dbać o rozwijanie właściwych postaw moralnych i etycznych, wpajać właściwe zachowania. Poza zajęciami edukacyjnymi o tematyce Dnia Kobiet, był także czas w dniu 8 marca na piosenkę, wiersz i zabawę. Składamy życzenia wszystkim KOBIETOM :

NIECH SIĘ SPEŁNIĄ WASZE MARZENIA, ŻYCZYMY SZCZĘŚCIA I POWODZENIA!

PS. Dziękujemy, że Jesteście!!!

Galeria od 2019