Blog

POMOC PRZEDSZKOLAKA DLA ZWIERZAKA – ZBIÓRKA KARMY

AKCJA W PRZEDSZKOLU – ZBIÓRKA DLA PRZYTULISKA W KOSZANOWIE !!!

Drodzy Rodzice!

W porozumieniu i we  współpracy ze Szkołą Podstawową w Buczu, postanowiliśmy włączyć się do akcji na rzecz bezdomnych zwierząt. Biorąc pod uwagę świadomość niesienia pomocy, dbania o zwierzęta i pozytywne działanie dla dobra wspólnego, zachęcamy serdecznie do zaangażowania. Od dnia 9 marca do 28 marca br. zbieramy karmę suchą i mokrą dla psów, które zostały porzucone bądź zgubiły drogę do domu i przebywają w PRZYTULISKU w Koszanowie. Karmę można przynosić do przedszkola i składować w miejscach do tego wyznaczonych – skrzynie i pudła przy poszczególnych szatniach przedszkolnych.

Poprzez akcję uwrażliwiamy dzieci już od najmłodszych lat na los i potrzeby zwierząt. Akcja jest skierowana do ludzi dobrej woli, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny, do dzieci i rodziców chętnych i zainteresowanych pomocą.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE I DOBROĆ SERCA!