Blog

KONKURS OGŁASZAMY – STARE FOTOGRAFIE SZUKAMY

DRODZY RODZICE! MIESZKAŃCY! 

Zwracamy się do WAS z ogromną prośbą o zaangażowanie i aktywne włączenie się do Konkursu „HISTORIA LOKALNA W OBIEKTYWIE WSPOMNIEŃ”, którego organizatorem jest Urząd Gminy w Przemęcie – Wydział Oświaty, Promocji, Turystyki i Sportu. Patronat honorowy nad konkursem objął Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak. Zachęcamy do udziału poprzez wyszukiwanie w swoich domowych zbiorach – rodzina, znajomi, przyjaciele – starych fotografii z życia Gminy Przemęt w różnych sytuacjach ( obrzędy, uroczystości, prace gospodarskie, profesje i zawody, budynki, krajobrazy, imprezy, portrety itp. Fotografie można przynosić do przedszkola – po zeskanowaniu zwrócimy je Państwu.

W przedszkolu uczymy nasze maluszki umiłowania do Ojczyzny, szacunku do tradycji i obrzędów, przywiązania do kultury. Dbamy już od najmłodszych lat, aby takie wartości jak miejsce zamieszkania, dom rodzinny, społeczność, krajobraz, a szczególnie historia, stanowiły wyznacznik do kształtowania postaw i charakterów. Chcemy, aby nasze dzieci żyły w zgodzie z tym, co pozostawili nasi przodkowie. Dołączcie do NAS! Wspólne działania zawsze przynoszą znaczne efekty i sukcesy! 

FOTOGRAFIE DOSTARCZAMY DO DNIA 06 KWIETNIA BR.

Poniżej REGULAMIN KONKURSU. 

przemet.pl-regulamin-konkursu

przemet.pl-karta-zgloszenia