Blog

Wszystkie dzieci Gwiazdora kochają…

„Wszystkie dzieci Gwiazdorka kochają, wszystkie dzieci na Niego czekają. Moc prezentów każdemu przyniesie, każde dziecko z prezentów się cieszy…”
Grudniowa wizyta Gwiazdora w przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w całym roku. Do tego spotkania z wyjątkowym gościem, przedszkolaki przygotowują się bardzo starannie. Każda grupa przedszkolna chce zaskoczyć Mikołaja ciekawą niespodzianką w postaci wiersza, piosenki, tańca, czy nawet wykonanej laurki życzeniami. Tym razem było podobnie. Od samego rana dzieci były bardzo niecierpliwe i rozemocjonowane. Jeden przez drugiego dopytywał o Gwiazdora. Niektórzy ukradkiem spoglądali na drzwi, inni wypatrywali go za oknem. W sali było niewielkie zamieszanie, bo każdy maluch miał coś do powiedzenia -jak wygląda Gwiazdor, czy będzie miał długą brodę, jakie prezenty przyniesie..? Po śniadaniu, jak zwykle, dzieci udały się do łazienki, a następnie usiadły w kole i nasłuchiwały…Tym najważniejszym odgłosem z otoczenia był dźwięk dzwonka, dobiegający z korytarza przedszkolnego. Radość maluszków była ogromna kiedy ujrzały Gwiazdora z worem po brzegi wypełnionym podarunkami. Dzieci bardzo chętnie rozmawiały z gościem, odpowiadały na zadawane pytania, prezentowały przygotowany program artystyczny. Nie zapomniały także podziękować za wspaniałe prezenty, zrobić pamiątkowe zdjęcia, ale także złożyły Gwiazdorowi życzenia świąteczne. To były niepowtarzalne chwile. Wspaniały dzień pełen emocji, troszkę lęku i pozytywnych wrażeń na długo zostanie w pamięci naszych przedszkolaków.  

Galeria od 2019