Blog

Widowisko słowno – muzyczne pt.”CHOINKA”

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zaprosiliśmy wszystkie przedszkolaki do oglądania spektaklu muzycznego pt. Choinka. Każda grupa przedszkolna oglądała spektakl w swojej sali w formie online – wyświetlany na dużym ekranie. W roli głównej maluszki mogły podziwiać zieloną choinkę – żywą postać, co zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie. Wytwarzanie świątecznej atmosfery, radosnego nastroju wywołuje za każdym razem uśmiech na twarzy przedszkolaków, zatem widowisko o tematyce świątecznej było naprawdę trafione. W jednej chwili skupione i zainteresowane dzieci wpatrzone w ekran, w drugiej natomiast, roześmiane i rozśpiewane maluchy. Można było spodziewać się takiego zaangażowania, przecież tematyka Świąt Bożego Narodzenia bliska jest zarówno dorosłym, jak i najmłodszym. To przecież wspaniały czas oczekiwania w atmosferze serdeczności i życzliwości. O znaczeniu choinki – zielonego drzewka – dzieci wiedzą już sporo, zatem spektakl tylko przekonał wszystkich, że święta bez choinki nie są prawdziwe. To właśnie, przystrajanie zielonego drzewka sprawia tyle przyjemności i wnosi magię do naszych domów, a jednocześnie przypomina o tradycji, która odgrywa ogromną rolę podczas Świąt Bożonarodzeniowych.

Galeria od 2019