Blog

Otuleni magią Świąt Bożego Narodzenia – Koncert Świąteczny

W okresie przedświątecznym, mieliśmy okazję uczestniczyć w naszym przedszkolu w Koncercie Świątecznym zorganizowanym w formie online. Każde dziecko wygodnie rozsiadło się na krzesełku po to, by oglądać piękne przedstawienie – koncert – wprowadzający w atmosferę nadchodzących dni. W zimowej i świątecznej scenerii dzieci mogły usłyszeć polskie kolędy i największe świąteczne przeboje. Dowiedziały się także, o znanych tradycjach Świąt Bożego Narodzenia, o znaczeniu symboli związanych z Gwiazdką. Wyjątkowy klimat koncertu sprawił, że przedszkolaki chętnie nuciły kolędy wraz z wykonawcami. To było pełne magii widowisko, które wywołało ma twarzach maluszków radość i uśmiech. Tak minął kolejny grudniowy dzień w przedszkolu, dostarczając dawkę pozytywnych wrażeń i doznań estetycznych.  Cieszymy się, że możemy kształtować u naszych przedszkolaków umiłowanie do tradycji i obrzędów staropolskich związanych z Bożym Narodzeniem. Ponadto, poprzez obcowanie ze sztuką wychowujemy, już od najmłodszych lat, do tak ważnych w naszym życiu   wartości.

Galeria od 2019