DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Przedszkole nr 1 w Fałkowie

Minęło już troszkę czasu i możemy śmiało powiedzieć, że w przedszkolu zrobiło się, jak dawniej – wesoło, przytulnie, gwarnie..! Od pierwszego dnia września wszyscy – maluszki i starszaki – zdążyli się wdrożyć w życie przedszkolne, przypomnieć sobie kodeksy zachowania i zgodnego współdziałania, prawa i obowiązki przedszkolaka oraz podjąć wiele ciekawych zadań i wyzwań. Zgodnie z tradycją, jak co roku, postanowiliśmy wziąć udział w obchodach “DNIA PRZEDSZKOLAKA”. Wiemy, że ten wyjątkowy dzień dostarcza dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. Świętowanie zaczęło się od samego rana – zabawy ilustrowane ruchem, zabawy przy muzyce, zabawy animacyjne z chustą, przysporzyły wiele radości i przyjemności. Atrakcją były także konkurencje sportowe z wykorzystaniem przyborów, co świetnie zintegrowało grupę, ale i dało możliwość rywalizacji, ze szczególnym zwróceniem uwagi na “zdrową rywalizację.” Bardzo chętnie uczestniczyły nasze przedszkolaki w spektaklu teatralnym przygotowanym przez Teatr Forma z Krakowa. Oglądany na dużym ekranie pokaz magii oraz iluzji z bohaterami z Psiego Patrolu zainteresował wszystkich – bez wyjątku. Z ogromnym zaciekawieniem, w dużym skupieniu wszyscy oglądali spektakl, by później móc wyrazić swoje odczucia i wrażenia za pomocą rysunku. Podsumowaniem dnia były medale. Każdy otrzymał przygotowany przez nauczyciela – wychowawcę Medal dla Super Przedszkolaka. Nie obyło się także bez słodkiego poczęstunku. To był miły i pełen niespodzianek dzień. Kto nie wierzy, niech zajrzy do naszej galerii zdjęć. Polecamy, naprawdę warto!

Galeria od 2019