Blog

PORA DO PRZEDSZKOLA !!!

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Z ogromną przyjemnością informujemy, że wkrótce, tj. dnia 1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny – przedszkolny. Serdecznie zapraszamy do nas dzieci, których Rodzice złożyli deklarację lub wniosek i tym samym wyrazili wolę pobytu swojego dziecka w naszym przedszkolu. Po długim okresie wakacji, a jeszcze wcześniej nauczania zdalnego, cieszymy się niezmiernie, że wreszcie spotkamy się w salach przedszkolnych. Nadmieniamy jednak, że wobec sytuacji panującej nadal w naszym kraju, będziemy rygorystycznie przestrzegać określonych zasad i procedur w odniesieniu do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zwracamy się z prośbą do Rodziców, aby podczas przyprowadzania i odbierania dziecka zasłaniali usta i nos tj. należy używać maseczek. W szatniach przedszkolnych należy zachować odpowiedni odstęp, stosować środki do dezynfekcji rąk znajdujące się przy wejściach do budynku. Podczas rozmowy z nauczycielem, także należy używać maseczek. Istotne jest również, aby dzieci nie przynosiły do przedszkola żadnych zabawek i przedmiotów z domu. I pamiętajmy, że do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe.

Dla wspólnego dobra, bezpieczeństwa oraz w dbałości o zdrowie i życie wszyscy musimy stosować środki ochrony.

Zapraszamy 1 września w godzinach pracy przedszkola tj. od 7.00. – 16.00. – w zależności od deklarowanej ilości godzin pobytu dziecka. Do zobaczenia!

PS. Prosimy zabrać ze sobą bieliznę/odzież na zmianę oraz kapcie (wszystko podpisane             imieniem i nazwiskiem dziecka).