Blog

Pomoc dla Łukasza Wielowiejskiego

Drodzy Rodzice! 

Za pośrednictwem Natalii Ratajewskiej dowiedzieliśmy się o chorobie Łukasza – mieszkańca Wilkowa Polskiego. Łukasz ma 35 lat i zmaga się ze śmiertelną chorobą – Pląsawica Huntingtona. Nasze przedszkole włączyło się do akcji, aby pomóc Łukaszowi, który ma dwoje wspaniałych dzieci -Oliwię i Mikołaja. Na operację dla Łukasza trzeba zebrać około 100 tys. zł.  Zwracamy się zatem z prośbą o wsparcie i pomoc. Do przedszkola można przynosić nakrętki w dowolnej ilości – codziennie w godz.7.00. – 16.00. 

Zorganizowaliśmy także spektakl w plenerze dla dzieci przedszkolnych z przeznaczeniem opłaty za bilet wstępu na organizowaną zbiórkę. Inicjujemy także chalenge dla Łukasza z udziałem dzieci, rodziców i pracowników przedszkola.

Każdy z nas może choć troszkę. Razem na pewno możemy znacznie więcej. Z góry serdecznie dziękujemy darczyńcom!

 

Licytacje dla Łukasza:   https://www.facebook.com/groups/364240554568345/

Link do zrzutki:    https://zrzutka.pl/operacja