Blog

Letnie kino z popcornem w ogrodzie przedszkolnym…

W minionym tygodniu, po raz kolejny zaproponowaliśmy przedszkolakom niezwykłe spotkanie, można powiedzieć, zorganizowaliśmy dla nich „magiczny wieczór”. Wszystko miało miejsce w ogrodzie naszego Przedszkola w Buczu. Letnie kino – bo tak nazwane zostało przedsięwzięcie, skierowane zostało do dzieci przedszkolnych wraz z rodzeństwem oraz dla ich rodziców. W bezpieczny sposób ustawione krzesełka, rozłożone kocyki, ręczniki czy materace przyciągnęły licznie naszych milusińskich. Trzeba powiedzieć, że w otoczeniu pięknej zieleni oraz kolorowych światełek, wieczór był naprawdę magiczny – wyjątkowy. Propozycje bajek przedstawianych na dużym ekranie, okazały się strzałem w dziesiątkę. Zarówno maluszek, jak i starszak, wybrał coś dla siebie. Warto dodać, że wśród oglądających byli także uczniowie. Zapatrzeni w „Maszę i niedźwiedzia”, „Bolka i Lolka czy w „Pszczółkę Maję, podjadali cieplutki popcorn przygotowany dla każdego w kuchni przedszkolnej. Dla wszystkich były przygotowane także soki czy chłodna woda do picia, a dla dorosłych – rodziców – aromatyczna kawa. Najbardziej przyjemnie zrobiło się przed godziną 21, kiedy już było ciemno, a migoczące światełka dodawały uroku i delikatnie rozświetlały ogród. To było wyjątkowe wydarzenie – dzieci, rodzice i my – pracownicy przedszkola. Obserwowaliśmy nasze przedszkolaki – uśmiechnięte, zapatrzone w ekran, wtulone w mamę… Ciepły wieczór, ale i niezwykle ciepła, serdeczna atmosfera. Cieszymy się, że mamy wspaniałe dzieci i wspaniałych rodziców. To ogromna przyjemność dla nas móc sprawiać Wam radość. Dziękujemy za tak liczne przybycie. Dodam, że wstęp na imprezę był darmowy, jednak cegiełki dla chętnych – zebrane fundusze – okazały się spore. Przeznaczamy je w dalszym ciągu na akcję ratowania życia dla Łukasza Wielowiejskiego. Kolejny raz przekonaliśmy się, że razem można więcej, że warto być dla WAS! Dziękuję rodzicom i pracownikom przedszkola za zaangażowanie. 

Galeria od 2019