Blog

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!

Dzień Dziecka, to kolejna szansa na uśmiech wywołany na twarzach naszych milusińskich. Nas dorosłych, nic tak bardzo nie cieszy, jak radość dziecka! Jak sprawić, by były zadowolone, roześmiane, po prostu szczęśliwe?! To prawdziwe wyzwanie, nie lada zadanie… Wystarczył po prostu pomysł na spotkanie – w ogrodzie przedszkolnym, w otoczeniu zieleni, kolorowych balonów i w wyjątkowym towarzystwie. Dnia 1 czerwca w południe, przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Buczu, miały przyjemność na małą chwilę spotkać się z wesołymi klaunami, które nie tylko złożyły im życzenia, ale także obdarowały dzieci upominkami. Wymiana ciepłych gestów, spojrzeń, a nawet kilku przyjemnych zdań, w wiosennym klimacie, w sąsiedztwie budynku przedszkolnego sprawiła maluchom wiele radości. Należy dodać, że i dorosłym było miło i niezwykle przyjemnie zobaczyć się i spotkać w tak szczególnym dniu. Cóż bowiem ważniejszego, niż zadowolenie dzieci i rodziców?! Z okazji tego święta, święta wszystkich dzieci, składamy życzenia: wielu powodów do uśmiechu i radości, zabaw i przygód wspaniałych, koleżanek i kolegów oddanych, rozwijania talentów i pasji, spełnienia marzeń i kochających ludzi wokół. Pozdrawiamy serdecznie! Dziękujemy, że Jesteście!

Galeria od 2019