Blog

W zieleni łąka majowa, gdzieś w trawie motyl się schował..!

Kolejny tydzień miesiąca upłynął nam w otoczeniu „Pięknej majowej łąki”. Dzieci poznały wielu mieszkańców łąki, a co za tym idzie, wykonały piękne prace plastyczne za pomocą zróżnicowanych technik plastycznych. Wytworem ich pracy były między innymi motylki z apaszki lub szalika mamusi – oczywiście, według własnych pomysłów. Razem z rodzicami zrobiły także stemple z ziemniaków o przeróżnych, wymyślonych przez siebie kształtach. Ponadto, nauczyły się rysować ślimaka dzięki filmowej podpowiedzi, poszerzyły również wiedzę o bardzo pożytecznych owadach, jakimi są pszczoły poprzez oglądanie filmików edukacyjnych oraz udział w warsztatach online „Skarby ula” w pasiece Smakulskich. Przedszkolaki nie zapomniały również o aktywności ruchowej. W dbałości i trosce o swój organizm ćwiczyły z panią Anią Kołodziej, która jest koordynatorką projektu „Sprintem do maratonu” w czasopiśmie „Bliżej Przedszkola”. W tym miejscu należą się podziękowania dla dzieci i rodziców za kolejny pracowity tydzień. Doceniamy, że mimo wielu obowiązków zawodowych i rodzinnych bierzecie nadal tak liczny i aktywny udział w realizacji propozycji kształcenia na odległość. Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy z całego tygodnia zawartych w nadesłanych przez rodziców zdjęciach i filmikach.

Galeria od 2019