Blog

OGÓLNOPOLSKA AKCJA „KARTKA DLA MEDYKA”

W ubiegłym tygodniu nasze przedszkolaki przyłączyły się do Ogólnopolskiej Akcji – „Kartka dla Medyka”, która polegała na przygotowaniu – narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki – rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla wszystkich zawodów- pracowników medycznych, służb mundurowych, kierowców, sprzedawców…To przecież jest tak bardzo potrzebne, a zwłaszcza w sytuacji zagrożenia, niepewności, obawy… Musimy mieć świadomość, że ludzie są ludziom tak bardzo potrzebni! Jesteśmy jednością, wspólnotą, narodem i łączy nas poszanowanie różnych, jakże ważnych wartości. Celem tej akcji było pokazanie wyjątkowej, wspaniałej pracy ludzi, pracy na rzecz drugiego człowieka. To także symbol szacunku i znak, że jesteśmy wdzięczni i doceniamy trud i poświęcenie. Chcieliśmy tym samym, wzbudzić także refleksję nad ochroną własnego zdrowia, a także życia. Akcja przerosła oczekiwania nas wszystkich. Otrzymaliśmy wiele wyjątkowych, przepięknych i wymownych prac, w których królowało magiczne słowo DZIĘKUJEMY! Gorące podziękowania dla wszystkich dzieci i rodziców zaangażowanych w akcję kartka dla medyka. Wszystkie kartki możemy podziwiać w naszej galerii, do której serdecznie zapraszamy

Galeria od 2019