Blog

„Wiosna na wsi”

W minionym tygodniu, tematem przewodnim naszych działań edukacyjnych , między innymi, była „Wiosna na wsi”. Już od poniedziałku czekały na naszych przedszkolaków propozycje zabaw z wiejskimi zwierzątkami w roli głównej. Przykłady zabaw i sytuacji edukacyjnych zawierały różne ciekawe pomysły. Jeden z nich polegał na odrysowaniu rączki mamy lub taty na kartce, a następnie na wspólnym dorysowaniu takich elementów, aby powstał rysunek wybranego wiejskiego zwierzątka. To było zadanie niecodzienne, wyjątkowe, ale przede wszystkim była to świetna zabawa rodziców z dzieckiem. Warto dodać, że kreatywność i pomysłowość dzieci, zapewne też rodziców, po raz kolejny przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Cóż za wyobraźnia?! Brawo!! Wszystkie powstałe zwierzątka możemy podziwiać w naszej galerii, do której serdecznie zapraszamy już dziś.

Galeria od 2019